Masaże/Terapie

LUBLIN
 Zemborzyce ( stacjonarnie )

Retreats oraz spotkania indywidualne:
 ( w moim magicznym domku : Galaktyka Lottiga
zaciszne okolice Dobrowola k/Borzechów k/Lublina)

WARSZAWA
Żoliborz Przestrzeń Terapeutyczna ZdroweJA

KROSNO
Pracownia Świadomego Dotyku

*istnieje możliwość uzgodnienia spotkania w zaproponowanym  terminie

Soundlove Medicine_Muzyka relaksacyjna
„Panie, uczyń mnie narzędziem Twego pokoju. Tam, gdzie nienawiść – pozwól mi siać miłość, gdzie krzywda – przebaczenie, gdzie zwątpienie – wiarę, gdzie rozpacz – nadzieję, gdzie mrok – światło, tam gdzie smutek – radość. Spraw, Panie, abym nie tyle szukał pociechy, ile pociechę dawał; nie tyle szukał zrozumienia, co rozumiał nie tyle był kochany, ile kochał. Albowiem dając – otrzymujemy, przebaczając – zyskujemy przebaczenie, a umierając – rodzimy się do życia wiecznego.”

Nazywam się Foton Z pasji zajmuję się Ajurwedą,  muzykoterapią dogłębnie-komórkową Życiem bez pośpiechu w spokoju i harmonii z naturą. Fascynuje mnie umysł i procesy zachodzące w ciele.

Serdecznie zapraszam w miarę  potrzeby ciała-umysłu-ducha. Posiadam wiedzę, umiejętności oraz dyplomy i uprawnienia zgodne z MEN-III/1  ( zobacz ) do wykonywania zabiegów w zakresie:

Terapie

TERAPII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ

1,5 godz. – 200 pln

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest wyjątkowo delikatną i jednocześnie niezwykle silną formą terapii, skupioną na rozpoznawaniu głębokich oddziaływań o szerokim aspekcie terapeutycznym i zdolności do rozwiązywania problemów, z którymi sobie nie radzą. więcej

MARMA POLARITY + LITOTERAPIA

1,5 godz. – 250 pln

krzysztof-lottig-2Terapia Polarity należy do dziedziny medycyny naturalnej, pozwalając na wnikliwą ocenę aktualnego stanu organizmu i dynamiczne równoważenie energii życiowej. Jednocześnie skutecznie wspiera oddziaływania medyczne. więcej

Masaże

NAMASTE - autorski masaż

4 godz. i dłużej – 550 pln

Namaste-masaz-relaks-lottik krzysztof - soundlovemedicine - rytuałTen rytuał kwiatowo – olejowy jest mym ukłonem wobec Twej Boskości. Obejmujący obszar daleko głębszy niż cielesność fizyczna, podczas którego zanurzysz się w oceanie błogości.

  .

CEREMONIA DOTYKU - autorski masaż

3,5 godz – 450 pln

Soundlove Medicine_Ceremonia-dotyku_Masaż_Warszawa_Lottig Krzysztof -relaksacjaTo spotkanie jest zanurzeniem w oceanie relaksu i zmysłowości. To ceremonia pełna luksusu i ukojenia. To czas by w pełni dotknąć każdą najsubtelniejszą część Twojej duszy – umysłu – ciała.

…więcej

LOVING HANDS – autorski masaż

2,5 godz. – 350 pln ; 3,5 godz. - 450

Loving HandsZapraszam do skorzystania z autorskiego leczniczego masażu „Kochające dłonie” bazującego na fundamentach Ayurvedy. Niewątpliwie „mercedesa” wśród zabiegów/masaży relaksacyjno-terapeutycznych wzbogaconego o moje doświadczenie w pracy z ciałem i umysłem, w celu osiągnięcia jak najlepszych korzyści.

więcej

LOMI LOMI + DOTYK MOTYLA

2 godz – 300 pln

lottig-lomi-lomi1To niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni– starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania.

… więcej

KOBIDO

1 godz – 200 pln

Masaż Kobido, inaczej nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, jest to intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu, który pochodzi z Japonii. Kobido oznacza „stary sposób na piękno”, jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz relaks. Masaż składa się z kilku etapów,

SOUND LOVE MEDICINE

1,5 godz. – 200 pln

slmsMuzykoterapia dogłębnie komórkowa – autorski masaż dźwiękiem i kolorami. Zapraszam do zanurzenia się w uzdrawiających wibracjach. Z wykorzystaniem mis kryształowych, kamertonów terapeutycznych, HangPana Om – lito i chromoterapii zainicjujemy uzdrawianie na poziomach ciała-umysłu-ducha oraz zharmonizujemy system energetyczny.

wiecej

KLASYCZNY MASAŻ TAJSKI

1,5 godz. – 200 pln

masaz-tajki_veda-yoga_lottigWykonywany  przy użyciu dłoni, nadgarstków, przedramion, kolan i stóp, głęboko odprężający zabieg polecany zwłaszcza dla osób pragnących pozbyć się skutków stresującego trybu życia. W masażu uciskane są określone punkty na całym ciele poczynając od stóp i kończąc na głowie. Jest to sekwencja mistrzowskich technik, stanowiących połączenie…

więcej

YIN-YANG

Masaż dla singli i par

Masaż na cztery „kochające dłonie”

Soundlove medicine - masaż- tantra- relaksacja - dla par - warszawa - lottigZapraszamy do skorzystania  połączenia energii męskiej i żeńskiej w intencji najwyższego dobra. Lomi Lomi Masaż Tantryczny Living Hands Zabieg nie potrzebuje komentarza a korzyści są bezcenne.

więcej informacji

Konsultacje Psychoterapia

1godz – 150 pln

Krzysztof Lottig-Soundlove Medicine-medycynawibracyja-relaks-muzykoterapia-chillRozmowa terapeutyczna pomaga uświadomić sobie, z czego wynikają aktualne kłopoty, dostrzec powtarzające się schematy oraz utrudniające życie przekonania i zastanowić się, czy chcemy je zmieniać.

Galaktyka Lottiga - SilentRoom

Terapeutyczna przestrzeń prywatna. Studio produkcji muzycznej

 

więcej informacji

KAMBO

Zabieg oczyszczający ciało i duszę

Kambo to najmocniejsza znana naturalna kuracja. Szybko i intensywnie oczyszcza i wzmacnia organizm i umysł, przywraca homeostazę. Polepsza ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Umożliwia nowy start. Przebudza duchowo, przełamując negatywne nawyki i uzależnienia. Poszerza naszą percepcję i łączy nas z naszą najgłębszą esencją. Usuwa toksyny fizyczne, blokady energetyczne i napięcia emocjonalne, otwierając ciało, umysł i ducha na zdrowie.. więcej

Abhyanga

2 godz. – 250 pln

abhyanga-lottig Masaż Abhyanga jest zabiegiem terapeutycznym należącym do tradycji ajurwedyjskiej (systemu medycyny indyjskiej). Odwołuje się także do wiedzy na temat punktów marma (punktów witalnych) i nadis (kanałów energetycznych) rozmieszczonych w ciele człowieka. Abhyanga jest całościowym masażem olejowym, wykonywanym w celu przywrócenia równowagi..

więcej

Shirodhara

1 godz. – 200 pln

magda04 Shirodhara– to ayurvedyjski, ekskluzywny, głęboko odprężający masaż ciepłym olejem sezamowym na „trzecie oko”, zwane inaczej „okiem mądrości” lub „wewnętrznym okiem”. Dzięki masażowi poprawia się intuicja, zwiększa się świadomość własnego ja i doświadczeń. Dhara należy do najważniejszych zabiegów ayurvedyjskich…

więcej

Champi – ajurwedyjski masaż głowy

1 godz – 150 pln

lotti-masaz-gc582owyChampi to masaż wyjściowy do wszystkich pozostałych masaży ajurwedyjskich. Głowa obejmuje najwięcej punktów marmicznych spośród wszystkich partii ciała. Masaż głowy pełni bardzo ważną funkcję leczniczą i nie tylko wzmacnia mięśnie i skórę głowy, ale też pobudza naturalne siły organizmu do samouzdrawiania. Podczas masażu głowy stymulowane są wyższe czakry…

więcej

Sziroabhyanga

2 godz. – 350 pln

( połączenie powyższych masaży )

Masaże klasyczne